NS İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Geçmişten edindiğimiz bilgi ve birikimle geleceğin modern yapı tasarımlarına imza atmak için sektöre ilk adımımızı 2014 yılında attık.

Kurulduğu ilk günden günümüze yer aldığı her projeyi uzman kadrosu, güçlü ve teknik altyapısını profesyonelce kullanarak başarıyla tamamlayan markamız kısa süre içerisinde inşaat sektörünün önemli parçalarından biri olmuştur. Dâhil olduğu proje çalışmalarında özel sektör ve kamu kurumlarının ileri kaba işlerinin taşeronluğunu üstlenen NS İnşaat hizmet verdiği her kategoride kaliteyi ilke edinen bir anlayışla sektörde değişime öncülük eden bir marka seviyesine yükselmiştir.

Ülkemizin gelişen ekonomisine atıfta bulunan önemli projelerinde iş ortaklığını üstlenen markamız üretimden sanayiye, turizmden gayrimenkul sektörüne varana kadar birçok alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla tecrübesine yeni başarılar eklemiştir.

Neler Yaptık?

Bugüne kadar yer aldığımız;

İş ortaklarımızla gerçekleşen iş birliğimizi daha da güçlendirerek inşaat sektörünün adından söz ettiren markaları arasında yer almak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

X